NEORETIN DC

4 Položky

Neoretin®

silný anti-aging & zesvětlení

Neoretin® je antiaging a zesvětlující řada pro komplexní epidermální  obnovu, výrazně zlepšuje strukturu pokožky, redukuje vrásky a viditelně sjednocuje tón pleti. Neoretin® představuje specifické produkty pro  foto-poškozenou pokožku (Neoretin® Rejuvemax) a kůži s tmavými skvrnami nebo hyperpigmentací (Neoretin® Discrom Control )

 řada neoretin

Neoretin® Discrom Control

Neoretin® Discrom Control je efektivní  bělící kosmetický režim s foto-poškozenou pokožkou a pokožkou s tmavými skvrnami nebo hyperpigmentací, která kombinuje technologii RetinSphere® s Whitening Booster System, systémem silných aktivních látek (včetně kyseliny Kojové, zesvětlujících peptidů a Niacinamidu), které zasahují ve všech fázích výroby a syntézy melaninu, čímž zajistí optimální kontrolu pigmentů. Kůže je čirá, jasnější a s rovnoměrnější pleť.

 

Neoretin® Rejuvemax

Neoretin® Rejuvemax je účinný antiagingový režim pro epidermální obnovu pokožky s foto-poškozením, založený na progresivní retinopatie kůže. Obsahuje vysokou koncentraci retinoidů (RetinSphere® Technology + Retinol in Microsponge®) a  patentovanou EDAFENCE® *.

 

* EDAFENCE® - nová patentovaná technologie od společnosti Cantabria Labs proti znečištění  - jedná se  o výtažek z Deschampsia antarctica, rostliny nalezené v Antarktidě, která přežívá v extrémních podmínkách prostředí (slunce, teplota atd.). Tato exkluzivní inovace chrání před poškozením kůže způsobeným znečištěním (tabákový kouř, těžké kovy, částice atd.) A prokázala silnou antioxidační a anti-stárnoucí aktivitu.

Výrobce:

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info