AKNICARE combi | 30 tbl

AKNICARE combi  |  30 tbl

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Doplněk stravy založený na vyváženém poměru hlavní účinné látky Epigallocatechin gallate (extrakt ze zeleného čaje), vitamínu PP (niacin) a zinku (glukonát zinku), který zajišťuje dostatečný přisun těchto látek v potravě nebo při zvýšené potřebě, k níž dochází například v mládí nebo v období zvýšeného stresu.Vitamín PP (niacin), přispívá k udržení normální funkce kůže, zinek pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.Technologie SDR (Slow Down Release) umožňuje postupné uvolňování v průběhu času nutričních složek, čímž se umožní celo denní příjem těchto látek a pozvolna se doplňují po dobu 24 hodin.

450 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: GENERAL TOPICS s.r.l-IT

SLOŽENÍ

Extrakt ze zeleného čaje (Epigallocatechin gallát), Vitamín PP (niacin) a zinek.

NUTRIČNÍ HODNOTY

Množství látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem na denní dávku (2 kapsle)% VNR *
Epigallocatechin gallát (Zelený čaj - suchý extrakt): 300 mg
Niacin: 36 mg / 225%
Zinek: 12,5 mg / 125%
(*) Denní referenční výživové hodnoty (pro dospělé) pro vitaminy a minerální látky podle Reg. (ES) č 1169/2011

JAK UŽÍVAT

Dvě tablety denně spolknout a zapít vodou po jídle. U mladistvých se doporučuje užívat jednu tabletu denně, nejlépe ráno.

VAROVÁNÍ

Neužívejte během těhotenství a kojení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Udržujte mimo dosah dětí mladších 3 let věku. Tyto doplňky nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem pro jakékoliv další informace.

SKLADOVÁNÍ

Ukládat přednostně blistry tablet uvnitř krabičky. Skladujte na chladném, suchém místě, v dostatečné vzdálenosti od světelných a tepelných zdrojů lokalizovaných poškození slunečním zářením a zabraňte kontaktu s vodou. Doba použitelnosti se vztahuje k výrobku při správném uskladnění v neporušeném obalu. Minimální trvanlivosti přípravku je vyznačena na obalu.

BALENÍ

Blistr po 30 tabletách.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info