VITIX GEL | pigmentační - regulační gel | 50 ml | denní péče

VITIX GEL | pigmentační - regulační gel   |  50 ml | denní péče

Gel určený pro denní péči o pleť s depigmentovanými oblastmi (vitiligo) - napomáhá obnovení přirozené pigmentace v buňkách pokožky postižených vitiligem a zabraňuje progresi tohoto onemocnění.

955 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ACM

Vitix Gel je neprůhledný, nemastný gel s slabě granulovaným vzhledem; zahrnuje mikrokuličky, které obsahují a chrání rostlinnou účinnou látku. Při aplikaci se účinná látka uvolňuje při styku s pokožkou. Studie provedené na projektu VITIX ukazují, že pravidelná aplikace (dvakrát denně v kombinaci s fototerapií nebo helioterapií) může zabránit progresi depigmentace, zpomalit její vývoj a ve velkém počtu případů zajistit uspokojivou repigmentaci.

Vitix Gel obsahuje patentovanou substanci EXTRAMEL - kombinaci dvou vysoce účinných enzymů rostlinného původu, regeneruje melanocyty a napomáhá obnovit přirozenou tvorbu a množství kožního pigmentu melaninu. Navozuje fyziologické poměry uvnitř buněk syntetizujících melanin, zastavuje proces jejich degenerace a obnovuje fyziologickou rovnováhu volných radikálů, jak v buňkách produkujících kožní barviva, tak i v buňkách pokožky. Dále přípravek obsahuje měď, zinek, calcium a vitamin B12. Ošetřování je dlouhodobé (ne kratší než 3 měsíce) a je nutné ho kombinovat s UV zářením (slunce nebo umělé zářiče).

  • Dobře tolerovan, bez vedlejších účinků.
  • Nemastný, snadno aplikovatelný, rychle proniká.

 

POUŽITÍ

Aplikujte na postižená místa, včetně okrajových oblastí, ráno a večer přiměřené množství gelu (4 mg/cm2). Gel důkladně vetřete do pokožky. Po ranní aplikaci je vhodné během dne vystavit ošetřované místo účinku slunečního záření alespoň 10-15 minut denně bez ochranných slunečních prostředků a bez make-upu. Doba trvání ošetřování se řídí rozsahem choroby a lokalizací postižených míst a měla by být stanovena dermatologem. Jedná se o ošetřování dlouhodobé, ne kratší než 3 měsíce. Nedojde-li po 6 měsících aplikace gelu k žádným změnám v pigmentaci kůže, mělo by být ošetřování ukončeno.

 

INCI

AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM MALTODEXTRIN CROSSPOLYMER, CUCUMIS MELO (MELON) FRUIT EXTRACT, CARBOMER, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER SODIUM HYDROXIDE, DIAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info