MOLUTREX

MOLUTREX

Léčba molluscum contagiosum (moluska) - 5% roztok hydroxidu draselného pro lokální aplikaci na kůži

142,50 Kč s DPH

285 Kč s DPH Sleva 142,50 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ACM

Léčba Molluscum contagiosum (1) (2)
Molluscum contagiosum je benigní virový kožní nádor.  Jedná se vysoce nakažlivé virové kožní onemocnění, které obecně postihuje kůži a někdy sliznici. Za posledních 10 let se jeho výskyt neustále zvyšuje, zejména u dětí s atopickou kůží (3).
Přípravek Molutrex je velmi jednoduchý: 1 až 2 aplikace denně, dokud se neobjeví zčervenání (obvykle po 2 až 10 dnech). Nevyžaduje se žádné oplachování. Může být použita na obličeji a na těle (s výjimkou očí a sliznice) u dospělých a dětí starších dvou let.
Zdravotnické zařízení třídy IIa
Tento zdravotnický prostředek je regulovaný přípravek na ochranu zdraví, který nese označení "CE" podle podmínek uvedených předpisů.
VELIKOST: 3 ml lahvička se 2 aplikátory
NÁVOD NA POUŽITÍ:
1 / Před prvním použitím: Nahraďte uzávěr lahvičky víčkem, která je opatřena štětcem. Toto balení také obsahuje jemný aplikátor pro přesnější aplikaci na velmi malém molluscum contagiosum.
 2 / Použití přípravku Molutrex: Otevřete láhev, umístěte ji na rovný povrch, aby nedošlo k rozlití a ponořte štětec nebo jemný aplikátor do roztoku. Vyčistěte veškerý přebytek štětce nebo jemného aplikátoru o okraji lahvičky, aby nedošlo k roztržení.
Pomocí štětce nebo jemného aplikátoru aplikujte přípravek bez nadbytku na Molluscum contagiosum, aniž byste ho přivedli do kontaktu se zdravou kůží.
Kartáček nebo jemný aplikátor namačte znovu každé 2 nebo 3 aplikace. Po každém použití uzavřete bezpečnostním uzávěrem proti dětim.
 3 / Sušení: Nechte vyschnout. Při použití u dítěte se ujistěte, že se dítě nedotýká ošetřeného místa, když produkt suší.
 4 / Čištění: Po vysušení musí být plocha odstraněna vlhkým gázovým stlačením, aby se odstranily zbytky produktu.
 5 / Opakujte aplikaci jednou denně: Opakujte aplikaci na stejném Molluscum contagiosum několik dní, dokud nenastane zánět (zarudnutí), který obvykle trvá po 2-10 dnech.
 6 / Přerušení aplikace: Přerušte aplikaci přípravku Molutrex 10 na konkrétní Molluscum contagiosum, pokud dojde k zánětu.
To je známka, že papule Molluscum contagiosum zmizí po 2 až 6 týdnech.
 
DŮLEŽITÉ:
Neaplikujte výrobek na stejný Molluscum contagiosum více než 14 dní.
Pokud se neobjeví žádné zlepšení, informujte svého lékaře.
 NEŽÁDOUCÍ A DRAZITELNÉ ÚČINKY:
Stejně jako u jakéhokoli aktivního přípravku může tento výrobek způsobit více či méně nežádoucí účinky, zejména pocit pálení nebo přechodné podráždění. Intenzita podráždění závisí na tom, jak je kůže citlivá a kolik výrobku používáte. Postupujte prosím podle pokynů pro použití. Hyperpigmentace nebo hypopigmentace se mohou objevit po vymizení některých Molluscum contagiosum. To se spontánně vyčistí.
VŽDY INFORMUJTE VÁŠHO LÉKAŘE NEBO FARMACISTU VEŠKERÝCH NEŽÁDOUCÍCH NEBO DRAŽDĚCÍCH ÚČINÍCH, KTERÉ NEJSOU UVEDENY V TÉTO LÉČBĚ
Poradenství: Molluscum contagiosum je nákazlivá virová kožní infekce. Aby nedošlo k šíření viru během infekce,
doporučujeme následující:
- Nesdílejte ručníky.
- Nesdílejte ručníky.
- Vyhněte se sdíleným koupelnám, bazénům a kontaktním sportům.
- Neškrábejte Molluscum contagiosum.
- Vyhněte se pohlavnímu styku, pokud je infikován.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info