Hyalogy Emulsion for Men 100ml

Hyalogy Emulsion for Men 100ml

Lehký krém pro muže pro každý den

3657 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Forlle'd

Hyalogy Emulsion for Men - ultra lehký denní krém, který byl vyvinuty s použitím inovativních složek s nízkým obsahem molekul a tradičních japonských bylinných extraktů. Je určený pro každodenní péči o mužskou pleť. Pleť je po holení podrážděna, což vyžaduje použití jemných, ale účinných zklidňujících a regenerujících složek.

Hyalogy Emulsion for Men je obohacen o rostlinné výtažky se silnými antibakteriální, zklidňujícími a léčivými vlastnostmi. Díky High-tech složení poskytuje komplexní řešení problematiky pokožky tím, že poskytuje účinnou antibakteriální ochranu,  intenzivní regeneraci, předchází dehydratace a stárnutí pleti. Poskytuje komplexní řešení pro mužskou plet. Přípravek má velmi jemnou strukturu a je komfortní pro mužskou pleť.

Vhodné pro všechny typy pleti a jakýkoli věk.  

 

Návod k použití: Aplikujte na očistou pokožku obličeje včetně očních víček, krku a dekoltu. Může být použit jako samostatný přípravek nebo v kombinaci s libovolným sérem.

 

Velikost: 100 ml

Aktivní složky: Nízkomolekulární kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný protein, hydrolyzovaný perlový protein (conchiolin), komplex mikro- a makro-prvků, komplex aminokyselin.

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info