NeoRetin DC - balíček ucelené péče o pleť (anti-aging + pigmentace)

NeoRetin DC - balíček ucelené péče o pleť  (anti-aging + pigmentace)

AKCE

NeoRetin DC Serum Booster Fluid (intenzivní bělicí sérum) a NeoRetin DC GelCream SPF 50 (gelcream s ochranným faktorem) + ZDARMA NeoRetin DC peeling pads (vatová komprese 6x1 ml - domácí peeling)

1471 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: IFC

NeoRetin DC Serum Booster Fluid  |  intenzivní bělicí sérum |    noční péče

NeoRetin DC Serum Booster Fluid je koncentrované, rychle se vstřebávající sérum exkluzivní kombinací technologií proti stárnutí a proti pigmentovým skvrnám.

Sérum je připraveno novou technologií RetinSphere Technology s výraznou exfoliační a omlazující aktivitou. Booster Whitening System také obsahuje silný depigmentační komplex se šesti aktivními složkami, které působí ve všech fázích tvorby melaninu.

Návod k použití: Aplikujte ráno i večer na očištěnou a suchou pleť (obličej a krk). Na den doporučujeme ještě aplikovat NeoRetin DC Gelcream SPF 50.

Velikost: 30 ml

+

NeoRetin DC GelCream SPF 50  |  gelcream  s ochranným faktorem |  denní péče

NeoRetin DC Gelcream SPF 50 je snadno aplikovatelná a rychle vstřebávající emulze s výkonnými aktivními složkami, které poskytují komplexní péči o pokožku s pigmentacemi a nebo stárnutím.

Poskytuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření (SPF 50), která je nezbytná k zabránění vzniku nových skvrn. Stimuluje epidermální exfoliaci a regeneraci, zabraňuje tvorbě melaninu a poskytuje nezbytnou vysokou ochranu UVA / UVB, která zanechává kůži jasnější a jasnější a sjednocuje barevný tón pleti.

V NeoRetinu DC Gelcreamu SPF 50 je použita inovativní technologie RetinSphere, který má vysokou účinnost bez nežádoucích účinků. Tato nová technologie vyvinutá společností IFC je zesílena systémem Whitening Booster System, výkonným komplexem se šesti aktivními depigmentujícími látkami působících ve všech fázích tvorby melaninu, aby se dosáhlo dokonalého efektu při  bělení hyperpigmentace.

Návod k použití: Aplikujte ráno na očištěnou a suchou pleť (obličej a krk). 

Velikost: 40 ml

 

+

ZDARMA

NeoRetin DC peeling pads  |  vatová komprese 6x1 ml  |  domácí peeling  |  týdení péče

Peelingové komprese s koncentrovanými účinnými látkami pro bělení pleti a intenzivní exfoliaci:

  • 14% ovocných kyselin: peelingový, omlazující a bělící efekt
  • Kojová kyselina a kyselina citronová: bělící efekt.
  • Vitamín C:  rozjasňující a antioxidační účinek. 

 

Návod k použití: Aplikujte jedenkrát týdně večer na očištěnou a suchou pleť (obličej a krk), jemnou kruhovou masáží po dobu jedné minuty. Nechte působit přes noc a ráno omyjte teplou vodou.

Velikost: 6 x 1 ml (vatová komprese)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info