Naše služby

ISISPHARMA Dermatologie

ISISPHARMA Dermatologie

 

ISISPHARMA Dermatologie je velmi dynamicky se rozvíjející francouzská společnost se zázemím vývojových a výzkumných laboratoří ve Švýcarsku. Výzkum je klíčovým faktorem úspěchu společnosti ISISPHARMA ve světě dermatokosmetiky. Složení všech produktů laboratoří ISISPHARMA Dermatologie je také výsledkem důkladného výběru těch nejlepších a nejnovějších aktivních látek dostupných na světovém trhu. Hotové produkty prezentuje Isispharma na základě provedených klinických studií a na světový trh uvádí jednotlivé řady prostřednictvím dermatologické odborné veřejnosti.

Laboratoře ISISPHARMA Dermatologie

Laboratoře ISISPHARMA Dermatologie patří k průkopníkům v oblasti použití mikrokapsličkové technologie. Díky této technologii dochází k dopravení účinné látky do správné vrstvy kůže, ve které má tato účinná látka maximální účinnost a rychlé viditelné zlepšení stavu pleti.

ISISPHARMA Dermatologie je světovým lídrem v péči o pleť s pigmentovými skvrnami, rozaceou a akné již téměř 40 let.

 

 

Naše zkušenosti

Dle našich zkušeností není problematická pleť neřešitelný problém, proto jsme navrhli řešení kl éčbě nejrůznějších typů kožních onemocnění.

Naše vědecké vize

Naše vědecké vize, vycházející z biochemie a buněčné biologie, nás vedou k neustálým inovacím našich produktů. Naším úkolem je umožnit pacientům používat produkty, kterými mohou kůži dlouhodobě ošetřovat, léčit a své onemocnění udržovat v klidovém stadiu.léčbě nejrůznějších typů kožních onemocnění.

Laboratoře ISISPHARMA

Laboratoře ISISPHARMA neustále hledají nové substance, které poskytnou zejména vysokou účinnost a budou kůží dokonale snášeny. Cílem je poskytnout nejlepší řešení pro pacienty a snížit dopad na kožní problémy v každodenním životě. Zejména nabízíme pacientům pomoc při řešení problémů při rozacee, akné, hyperpigmentacích, atopickém ekzému a psoriáze."

micro

První uvedení produktů ISISPHARMA na český trh

První uvedení produktů ISISPHARMA na český trh datujeme již v roce 1995. V této době Laboratoř ISISPHARMA prostřednictvím svého distributora nabízela na českém trhu pouze 4 produkty: Glyco A, Ruboril, Unitone 4 a Unitone.nabízíme pacientům pomoc při řešení problémů při rozacee, akné, hyperpigmentacích, atopickém ekzému a psoriáze."

Vzhledem ke změně strategie Laboratoře ISISPHARMA si společnost vybrala nového výhradního distributora a to společnost SARTIM PHARMA.
Laboratoř ISISPHARMA nyní jejím prostřednictvím nabízí českému trhu velmi pestré portfolio produktů na nejrůznější typy dermatologických a dermoesthetických potíží – více než 35 dermatologik.

Převratná novinka ze světa nanotechnologií nyní i v dermatologii

 Převratná novinka ze světa nanotechnologií nyní i v dermatologii

Laboratoře ISISPHARMA ve spolupráci s předními anti-aging klinikami v USA vyvinuly zcela novou řadu dermo-esthetické péče - Nanoceuticals. Nyní jsou produkty Nanoceuticals celosvětově nejúspěšnější řadou značky ISISPHARMA Dermatologie. Při vývoji a výrobě této řady byly použity ultramoderní nanotechnologické výrobní postupy pro transport účinných anti-aging látek pod pokožku tj.do hlubších vrstev kůže. Zde brzdí a reparují změny způsobené zpomalením metabolizmu kůže, tzn. brzdí projevy stárnutí.
Vývoj anti-ageing produktů poslední generace prostřednictvím nanotechnologií výrazně posouvá možnosti léčby projevu stárnutí topickým preparátem..

Ukážka funkcie Rozcestník

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info